Skip to content

תנאי שירות

 

מבוא:
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה:
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או PayPal בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה על ידי חברת האשראי.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

אספקה והובלת המוצר:
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר המכירות, תוך חמישה ימי עסקים בתנאי שנבחר “משלוח מהיר”.
• כביש 90, אילת והערבה, רמת הגולן וישובים מעבר לקו הירוק עד 7 ימי עסקים
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת הרכישה, ויש באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה באופן עצמאי.
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. בהזמנה של 300 ₪ ומעלה יוניקו קפה בע”מ תספוג את עלות המשלוח ; ברכישה בעלות שבין 200 ל 300 ש”ח – עלות המשלוח הינה 10 ש”ח ; ברכישה בעלות שבין 100 ל 200 ש”ח עלות המשלוח הינה 30 ש”ח ; מתחת ל 100 ש”ח עלות המשלוח הינה 40 ש”ח.
• יוניקו קפה בע”מ מציעה ללקוחותיה אפשרות לאספקה חינם עד בית הלקוח בימי שני עד חמישי – ברכישה של מעל 130 ש”ח ולאחר הזנת קוד הקופון המפורסם באתר. המועד האחרון לקבלת הזמנות לאספקה נתון לשיקול דעתה של החברה ועשוי להשתנות. היישובים אליהם תתבצע האתר מפורסמת באתר ועשוייה להשתנות בהתאם לשיקולי החברה. ליישובים שאינם מופיעים ברשימה – באחריות הלקוח לוודא עם החברה טלפונית לפני הרכישה. ימי החלוקה עשויים להשתנות בהתאם לשיקולי החברה. אין באפשרות החברה להתחייב על שעת אספקה מסויימת ו/או תיאום זמן מראש עם הלקוח.

שירות לקוחות:
• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון: 04-845-1002

אחריות ושירות:
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האינטרנטית של יוניקו קפה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום .החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי,מיוחד, עקיף או תוצאתי- ככל שהחוק מתיר זאת.
על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן ,נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון:
04-845-1002

קניין רוחני:
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של חברת יוניקו קפה בע”מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם נתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט:
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות חיפה, תל אביב יפו, ירושלים או באר שבע תהיה מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

מועדון לקוחות יוניקו ספיישלטיז

תקנון

כללי

1.      תקנון זה נועד להסדיר את התנאים והכללים על פיהם מנוהל מועדון הלקוחות “יוניקו ספיישלטיז” (להלן: “המועדון“) של יונקו קפה בע”מ (להלן: “יוניקו קפה“).

 

2.      בתקנון זה:

יוניקו קפה”  – חברת יוניקו קפה בע”מ בעלת ח.פ. 514675974 מיגור.

מועדון הלקוחות  – מעדון לקוחות של חברת יוניקו קפה, אשר פעילותו מוסדרת תחת תקנון זה.

חבר מועדון” – לקוח פרטי אשר מילא טופס הצטרפות למועדון הלקוחות ואשר חברותו במועדון אושרה על ידי יוניקו קפה.

3.      יוניקו קפה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות ולגרוע מהוראות התקנון, כולן או חלקן, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

4.      בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים כלשהם בקשר למועדון הלקוחות, לרבות פרסומים באמצעי התקשורת, תגברנה הוראות התקנון.

 

5.      ליוניקו קפה הזכות הבלעדית להפסיק חברותו של כל חבר מועדון במועדון הלקוחות מכל סיבה שהיא.

 

הצטרפות למועדון הלקוחות ותנאי החברות

6.      ההצטרפות למועדון הלקוחות היא ללא עלות, באמצעות מילוי טופס באתר האינטרנט של יוניקו קפה ו/או במילוי טופס ידני בחנות החברה.

 

7.      יובהר כי ההרשמה למועדון הלקוחות היא  ללקוחות פרטיים בלבד ולשימוש אישי בלבד.  

 

8.      חבר המועדון מאשר כי הפרטים אשר מסר בהצטרפותו למועדון הם נכונים ומלאים, והם פרטיו האישיים שלו בלבד, חבר מועדון לא ימסור פרטים של צד שלישי, חבר מועדון יעדכן את יוניקו קפה בכל שינוי שחל בפרטיו האישיים. יוניקו קפה לא תהיה אחראית בכל מקרה לאי מסירת מידע בנוגע להטבה או הודעה בקשר למועדון הלקוחות לרבות במקרה בו אי העברת המסר היא בשל פרטי לקוח שגויים או אי עידכונם.

 

9.      בהצטרפות למועדון מסכים חבר המועדון כי המידע שמסר ליוניקו קפה יועבר לצדדים שלישיים לצורכי תפעול כגון לשירותי אחסון, שרתים, תפעול דוא”ל, אבטחת וניהול מאגרי מידע, וכן לצורך פעילויות התומכות במתן השירותים.

 

10.   חבר מועדון יכול לבטל את חברותו במועדון בכל שלב שהוא ומכל סיבה שהיא. ביטול חברות במועדון הוא במשלוח מייל לכתובת club@unicoffe.co.il, ביטול החברות יעשה תוך עשרה ימי עסקים ממועד קבלת המייל. חבר מועדון יוכל לדרוש הפסקת דיוור של מידע שיווקי באמצעות לחיצה על קישור הפסקת קבלת דיוור או במשלוח מייל  לכתובת club@unicoffe.co.il .

 

11.   חבר המועדון מאשר כי כל עוד הוא חבר במועדון הלקוחות, יוניקו קפה רשאית לעשות שימוש במידע שהתקבל ויתקבל מחבר המועדון ישירות ו/או במידע שייאסף ויצטבר במאגר המידע ו/או במידע שיופק על סמך ניתוח נתוני המידע כאמור, לצורך שיווק וקידום מכירות של יוניקו קפה. 

 

12.   כלל הרישומים כפי שהם מופיעים בספרי יוניקו קפה לרבות רישומי הצבירה ו/או רישומי ההטבות להם זכאי חבר המועדון כפי שהם מופעים ברישומי יוניקו קפה הם המחייבים והם בלבד. יוניקו קפה אינה מתחייבת שהמועדון ימשיך לפעול ו/או כי הפעילות בו תימשך באופן רציף, ולחבר המועדון לא תהיה כל טענה בהקשר זה, בכל מקרה יונקו קפה לא תהיה אחראית בשום אופן שהוא למימוש ההטבות לאובדנן ולכל הפסד שהוא.

 

ההטבות במועדון הלקוחות

13.   חברי המועדון ומצטרפים חדשים ייהנו מההטבות הבאות (להלן: “הטבות מועדון הלקוחות“):

 

13.1.    צבירה מטבעות יוניקויינס לרכישת קפה במשקל – צבירה בעת קניית קפה קלוי במשקל, בשווי 5% בכל קנייה ובקנייה מעל 200 ₪ בחנות בלבד צבירה של 10%, לצורך קניית קפה קלוי במשקל.

 

13.2.     עשר פלוס אחד ברכישת שקיות קפה  – בקניה בחנות עצמה (לא במשלוח)  על כל עשר שקיות קפה במשקל 250 גר’ שירכוש חבר המועדון בחנות, יהא זכאי לשקית בת 250 ג’ מתנה לא כולל ספשיילטיז קופי.  

 

13.3.    כרטיסיית כוסות קפה – עשר פלוס אחד ברכישת כוסות קפה  – בקניה בחנות עצמה (לא במשלוח)  על כל עשר כוסות קפה (לא כולל קפה קר), יהא זכאי לכוס קפה מתנה. 

 

13.4.    ההטבות משתנות מעת לעת,  בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של יוניקו קפה וכפי שאלו יפורסמו מעת לעת, במקרה של שינוי בהטבה כל צבירה שהיא תהיה זמינה לחבר למשך חצי שנה מיום הודעת יוניקו קפה על שינוי ההטבה ולאחר מכן תמחק.

0
    0
    העגלה שלך
    Your cart is emptyReturn to Shop
    דילוג לתוכן